FAQ

Web-Rerhber Hakkında — 4

Web-Rehber Nedir?

Web-Rehber  doğru ve profesyonel bir dizin sitesi internet kullanıcıları için dijital bir rehberdir. Sadece firmalardan oluşan bir rehber sitesi değil internet siteleri, kamu kurumları, dernek vb.. kurum ve kuruluşla  ilişkin iletişim ve tanıtım bilgilerinin yer aldığı bir dizin sitesidir.

Neden? Web-Rehber'e kayıt olmalıyım.

Web-Rehber firmanızın internette arandığında bulunmasını sağlar. Firmanızı bu siteye kaydederek yeni müşteriler edinebilir, internette ücretsiz ve süresiz olarak tanıtabilirsiniz.

Kaydımı nasıl güncellerim?

Firma sayfanız sitemizde kayıtlı ise güncellemek için üyelik bilgilerinizle girişi yaparak ilgili sayfadan sitenizin bilgilerini güncelleye bilerisiniz.

Sitem arama sonuçlarında gözükmüyor

Siteniz/ Firmanız onaylandıktan sonra yayına girer. Hem arama motorları hem de web-rehber.com arama sonuçlarında yer alması zaman alabilmektedir. Siteniz/ Firmanız onaylandıktan sonra en geç 1 saat içerisinde web-rehber arama sonuçlarında çıkmaya başlar.

Web-Rehber 10 Yaşında

İnternet teknolojileri ve web şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor. Türkçe doğru ve profesyonel bir dizin sitesi oluşturmak amacıyla 2007 Şubat ayında Web-rehber.com projemizi hayata geçirdik.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Web-Rehber, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek teknolojik alt yapısı ve alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibi ile internette hedefe yönelik, detaylı ve ihtiyaca uygun bilgiye ulaşmanızı sağlamak.

HEDEFLERİMİZ

Türkiye'deki tüm kurum, kuruluş, ve firmaların iletişim bilgilerini, en güncel haliyle ve ücretsiz olarak kullanıcılarının istifadesine sunmaktır. Türkiye'nin en kapsamlı online rehberi olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

SİTE EKLE

WEB-REHBER firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin internette arandığında bulunmasını sağlar. Firmanızı bu siteye kaydederek yeni müşteriler edinebilirsiniz. Hemen şimdi Site Ekle linkine tıklayarak tatnıtıma başlayın!


Yukarı