Yardım

WEB-REHBER'da yer almak isteyen işletmeler kısa bir form doldurarak kolayca listelenebilmekte. Firma ekleme formumuzu kullanarak siz de bu platformda, ücretsiz olarak, yerinizi alabilirsiniz.

Sorunlarınız için Sıkça Sorulan Sorular sayafasınız ziyaret ediniz. Diğer soru ve görüşleriniz için bize ulaşın.

Bize ulaşmak, düşünce, öneri yada şikayetlerinizi iletmek için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Güncelleme taleplerinde ilgili firmanın adını veya ilgili sayfanın linkini mutlaka belirtiniz.

Yardım  arama motorlarına eklem seo nasıl yapılır? ücretsiz destek alın. Web-rehber.com

 

Saygılarımızla.

WEB-REHBER Editörler Grubu.

Web-Rehber 10 Yaşında

İnternet teknolojileri ve web şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor. Türkçe doğru ve profesyonel bir dizin sitesi oluşturmak amacıyla 2007 Şubat ayında Web-rehber.com projemizi hayata geçirdik.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Web-Rehber, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek teknolojik alt yapısı ve alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibi ile internette hedefe yönelik, detaylı ve ihtiyaca uygun bilgiye ulaşmanızı sağlamak.

HEDEFLERİMİZ

Türkiye'deki tüm kurum, kuruluş, ve firmaların iletişim bilgilerini, en güncel haliyle ve ücretsiz olarak kullanıcılarının istifadesine sunmaktır. Türkiye'nin en kapsamlı online rehberi olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

SİTE EKLE

WEB-REHBER firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin internette arandığında bulunmasını sağlar. Firmanızı bu siteye kaydederek yeni müşteriler edinebilirsiniz. Hemen şimdi Site Ekle linkine tıklayarak tatnıtıma başlayın!


Yukarı