Hakkımızda

İnternet teknolojileri ve web şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor. Otomatik arama motorlarında yapılan sorgu sonuçları amaçlarımıza ulaşmamız için giderek yetersiz kalıyor ve doğru bilgi kaynağını ayırt etmede seçici olamıyorlar.

İnternette Türkçe, doğru ve güvenilir bilgi kaynağına ulaşılmasını kolaylaştırmayı sağlamak için neler yapılabileceğini düşündük ve bunun bir internet siteleri dizini oluşturmak olacağı kanısına vardık.

Türkçe doğru ve profesyonel bir dizin sitesi oluşturmak amacıyla 2007 Şubat ayında Web-rehber.com projemizi hayata geçirdik.

Amacımız güncel, kaliteli ve doğru bilgi kaynağı olan sitelere insanların hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

İnternet kullanıcılarının da katkılarıyla site sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Web-Rehber tamamen ücretsizdir. Sitemize Kolayca üye olarak editörler arasında yer alabilirsiniz.

 

Saygılarımızla.

WEB-REHBER Editörler Grubu.

Web-Rehber 10 Yaşında

İnternet teknolojileri ve web şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor. Türkçe doğru ve profesyonel bir dizin sitesi oluşturmak amacıyla 2007 Şubat ayında Web-rehber.com projemizi hayata geçirdik.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Web-Rehber, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek teknolojik alt yapısı ve alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibi ile internette hedefe yönelik, detaylı ve ihtiyaca uygun bilgiye ulaşmanızı sağlamak.

HEDEFLERİMİZ

Türkiye'deki tüm kurum, kuruluş, ve firmaların iletişim bilgilerini, en güncel haliyle ve ücretsiz olarak kullanıcılarının istifadesine sunmaktır. Türkiye'nin en kapsamlı online rehberi olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

SİTE EKLE

WEB-REHBER firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin internette arandığında bulunmasını sağlar. Firmanızı bu siteye kaydederek yeni müşteriler edinebilirsiniz. Hemen şimdi Site Ekle linkine tıklayarak tatnıtıma başlayın!


Yukarı